Wpadnij w góry na tydzień piękne szlaki a także górskie powietrze

Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpienia jest Zakopane znane są nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Europie już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane było miejscem zabawy, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny charakter i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort wypoczynkowy niezliczona rzesza turystów. Żeby móc ugościć tak dużą liczbę turystów Zakopane udostępnia im dobrze różnorodną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o komfortowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja bez problemu jest w stanie zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego indywidualne oczekiwania.

Komfortowa pod względem wyposażenia baza noclegowa zlokalizowana jest zarówno w spokojnych okolicach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej odległości tras narciarskich a fani górskich wędrówek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką przygotowało dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania odpowiednich warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które umilają wczasy. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.

Dużo informacji pozyskano ze strony:: ekskluzywne apartamenty zakopane